Apie mus

FIXUP - Nuo pamatų iki raktų

Fixup atlieka statybos darbus

Statome privačius, visuomeninės paskirties, žemės ūkio ir specialios paskirties objektus. Atliekame pilną ir dalinę pastatų renovaciją, visus vidaus ir lauko apdailos darbus.

Atliekame visus statybos darbus: nuo sąmatos suderinimo iki šiukšlių išvežimo ir raktų grąžinimo. Galime pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas bei gerą paslaugų kokybės ir statybos darbų kainos santykį. Turėdami profesionalius darbuotojus atliktiems darbams suteikiame garantiją.

Specialistų patirtis užtikrina atliekamų statybos darbų tikslumą ir saugumą.

Nesate tikri dėl paslaugų pasirinkimo? Esame pasirengę atsakyti į visus su statybomis susijusius klausimus.

Meistras į namus smulkiems darbams

Smulkus remontas - vienas labiausiai atidėliojamų darbų. Daugelį darbų užsakovai gali pasidaryti patys, tačiau tam reikia bent minimalių žinių, laiko ir tinkamos įrangos. Taupydami užsakovo kantrybę, laiką ir pinigus, atliksime smulkius remonto darbus.

Pasirūpinsime, kad namai ar biuras įgytų norimą išvaizdą. Atsižvelgdami į užsakovo poreikius padėsime įgyvendinti visus sumanymus keičiant interjerą ar suremontuosime namus, biurą, kitas patalpas. Pasiūlysime optimaliausius sprendimus už patrauklią kainą.

Sutvarkysime nekokybiškai atliktą darbą. Įvertinsime situaciją ir už prieinamą kainą išspręsime atsiradusias problemas.

Fixup

Kodėl verta rinktis mus?

Puikus kokybės ir kainos santykis. Naudodami aukštos kokybės medžiagas, įrankius ir patirtį siūlome pasirinkti kokybę už prieinamą kainą.

Profesionalus požiūris. „Fixup“ dirba aukštos kvalifikacijos meistrai, išmanantys Lietuvos statybos sektorių bei rinkos tendencijas. Kiekvienam užsakovui galime pasiūlyti paslaugų ir darbų paketą, tenkinantį lūkesčius.

Geras darbų planavimas ir organizacija. Prisitaikome prie užsakovo poreikių rasdami geriausią laiką darbų atlikimui. Darbus suorganizuosime ir suplanuosime taip, kad laiku įvykdytume savo įsipareigojimus jums.

Apie mus

Remonto ir
statybos darbai

Mūsų komandos meistrai operatyviai atvyks, įvertins situaciją ir per trumpą laiką profesionaliai atliks remonto darbus Jūsų bute, name ar biure.

  • Atliekame smulkius statybos, remonto ir apdailos darbus.
  • Teikiame santechnikos ir elektros tvarkymo paslaugas.
  • Turime visą remonto darbams reikalingą įrangą, transportą.
  • Užtikriname, kad darbai vyks saugiai ir tvarkingai.
  • Dirbame tiek su savo, tiek ir su užsakovo medžiagomis.
  • Darbus atliekame lanksčiu grafiku, dažniausiai užtrunkame mažiau nei valandą.
  • Atliktiems remonto darbams suteikiame garantiją.
  • Nemokamai konsultuojame telefonu ar internetu..

FIXUP
Veikla, Tikslai

Mes esame „Fixup“ profesionalių meistrų komanda, pasiruošusi skubiai ir kokybiškai padėti, jei namuose ar darbovietėje prireikė remonto.

Pagrindinė įmonės veikla – individualių gyvenamųjų namų statyba ir įrengimas. Taip pat statome įvairios viešosios paskirties, gamybinius, prekybos, administracinius pastatus ir kitus objektus.

Statybos darbų išmanymas, lankstumas ir noras bendrauti – geriausia, ką „Fixup“ gali pasiūlyti užsakovui. Sukaupta patirtis bei inovacijos mums leidžia sėkmingai įgyvendint tiek paprastus, tiek sudėtingus projektuotojų sumanymus.

Mūsų verybės – kokybė, profesionalumas, atsakomybė, komandinis darbas, lankstumas. Siekiame kokybiškai atlikti darbus ir pasiūlyti operatyvius, racionalius, optimalius bei efektyviausius sprendimus.